Haber

Mahsun Kırmızıgül, tarzını eleştirenlere yanıt verdi

Yoğun bir konser maratonu geçiren Mahsun Kırmızıgül, Bodrum’da sahne aldı. Ünlü müzisyen ilk kez bu konserde farklı bir tarzda sahneye çıktı.

Şort giyen müzisyen, konser sonrasında hayranlarının ısrarı üzerine sahneye çıktığını ve bu şekilde hayranlarına saygısızlık yapmadığını söyledi.

“Beni yaktın”

Eleştirilerin ardından konser sonrası kısa şortla sahneye çıkması seyirciler tarafından eleştirildi. “Beni yaktınız. Şimdi ‘sahneye şortla çıktı’ diyecekler”O anları paylaşan Kırmızıgül, eleştirilere şu sözlerle yanıt verdi:

“Günlük kıyafetlerim”

Yaklaşık bir ay önce sahnede şort giydiğime dair sosyal medyada artık eleştiriler var. Bu böyle oldu. “Bodrum sahnesinde program sona erdiğinde sahneden indim ve sahne kostümlerimi günlük giydiğim kıyafetlerle değiştirdim.”

“Ceketimi son anda giydim”

Yaklaşık 8-10 dakika sonra kulis kapısından çıkarken, mekanı dolduran değerli seyircilerin, tekrar gitmem için mekanı adeta yok ettiğini gördüm. Seyircinin beni sahneye çağırdığını duyar duymaz son anda ceketimi giyip tekrar sahneye çıkmak zorunda kaldım.

Giydiğim kıyafetten dolayı seyircilerden de özür diledim. Bunu bilmeni istiyorum. Sanat hayatım boyunca hiçbir zaman dinleyicilerime ve sevdiklerime saygısızlık yapmadım. İddia ediyorum ki bu dünyada dinleyicisine benden daha saygılı bir sanatçı yoktur. Bu şekilde biliniyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu